Wed July 28, 2021   |   چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
  تاریخ انتشار : ١۴٠٠/٠٢/٠۴ تعداد بازدیـد : ٨٢   بازگشت
 
 
 


کمپ باشگاه ورزشی باشگاه شهرداری همدان در کشور بی‌نظیراست


همدان_شهردار همدان گفت: امکانات کمپ ورزشی باشگاه شهرداری همدان در کشور بی‌نظیر بوده و می‌تواند به شایستگی میزبان آکادمی باشگاه رئال مادرید اسپانیا باشد.

 

 به گزارش خبرگزاری مهر، عباس صوفی در نشست با نمایندگان باشگاه رئال مادرید اسپانیا اظهار داشت: اعتقاد داریم که اگر در بحث ورزش و رشته فوتبال حرکت بر مبنای برنامه‌ریزی و هدفمند باشد باعث پیشرفت خواهد شد.

وی افزود: فوتبال استان همدان در سال‌های اخیر به واسطه برنامه‌ریزی و حرکت بر مبنای طرح آسیا ویژن که تنها در ۳ استان برنامه‌ریزی شد توانست پیشرفت‌های چشمگیری کسب کند.

شهردار همدان با بیان اینکه هدف طرح آسیا ویژن نزدیک کردن سطح فوتبال ایران با اروپا بود، گفت: متأسفانه با رفتن بن همام این طرح نیز متوقف شد ما اقدامات و نشست‌های بسیار خوبی در این مدت انجام دادیم که موجب رشد فوتبال استان همدان شد.

صوفی خاطرنشان کرد: پیام حیدری داور بین‌المللی همدان ماحصل برنامه‌ریزی و استعدادیابی درست در فوتبال همدان بود و ما اعتقاد داریم که برنامه‌ریزی برای پیشرفت حرف اول و آخر را می‌زند.

وی با بیان اینکه شهرداری همدان در چند سال اخیر توجه بسیار ویژه‌ای به رشد و توسعه ورزش داشته است، گفت: ورزش شهروندی همدان با دریافت لوح از وزیر ورزش حرف اول را در کشور می‌زند ما بیش از ۱۰ هزار نفر را در رشته‌های مختلف فوتبال، کشتی، والیبال، بسکتبال و سایر رشته‌های ورزشی ساماندهی کرده‌ایم.

شهردار همدان عنوان کرد: در رشته فوتبال بیش از ۵ هزار نفر در لیگ‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در محلات همدان جدای از آکادمی باشگاه شهرداری همدان فعال هستند.

وی با اشاره به رشد زیر ساخت‌های ورزشی بیان کرد: بیش از ۲۸ چمن مصنوعی در سطح شهر همدان به ویژه مناطق کم برخوردار در ۲ سال اخیر به بهره‌برداری رسیده است.

صوفی افزود: کمپ باشگاه شهرداری همدان در حال حاضر یکی از بهترین کمپ‌های ایران بوده که به دنبال راه‌اندازی کلینیک مشاوره در خصوص پیکرسنجی در این کمپ هستیم.

وی با اشاره به ساخت دومین کمپ ورزشی در همدان گفت: امیدواریم با حضور باشگاه رئال مادرید اسپانیا و استفاده از ظرفیت این باشگاه بتوانیم قدم‌های بهتر و بزرگ‌تری در توسعه فوتبال برداریم.

شهردار همدان با بیان اینکه نگاه ما به استان خواهد بود، بیان کرد: در باشگاه شهرداری همدان نگاه‌مان استانی خواهد بود و هر بازیکنی از هر باشگاهی در استان که استعداد داشته باشد را زیر نظر خواهیم داشت حقی از کسی ضایع نشود.

امکانات کمپ ورزشی باشگاه شهرداری همدان بی‌نظیر است

مشاور آکادمی باشگاه رئال مادرید اسپانیا با اشاره به امکانات ورزشی شهرداری همدان اظهار داشت: امکانات کمپ ورزشی باشگاه شهرداری همدان در کشور بی‌نظیر بوده و در کم‌ترین استانی ما این امکانات را در حال حاضر داریم.

حسین شمس افزود: وجود امکانات ایده‌آل نظیر استخر، سالن ورزشی و چمن می‌تواند همدان را به پایلوت تبدیل کند.

وی با اشاره به زمان آغاز استعدادیابی باشگاه رئال مادرید اسپانیا گفت: ۱۰ مرداد ماه ما ۲۵۰ فوتبالیست را به کمپ باشگاه رئال اعزام خواهیم کرد.

مشاور آکادمی باشگاه رئال مادرید اسپانیا خاطرنشان کرد: سهمیه خوبی را هم برای همدان در نظر گرفته‌ایم.

معاون ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به کمپ ورزشی باشگاه شهرداری همدان گفت: چمن مصنوعی باشگاه شهرداری همدان با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان در تابستان امسال با حمایت‌های شهردار همدان به بهره‌برداری خواهد رسید.

پیام حیدری افزود: راه‌اندازی این زمین چمن آکادمی باشگاه را از زمین بی نیاز خواهد کرد و تیم‌های ما به راحتی می‌توانند ساعات بسیار بیشتری را از این امکانات بهره ببرند.

وی با بیان اینکه امکانات باشگاه شهرداری همدان بسیار مناسب است، بیان کرد: وجود استخر، سالن ورزشی، چمن مصنوعی، باشگاه بدنسازی و خوابگاه امکانات کمپی بی‌نظیر را فراهم کرده است.

معاون ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: امیدواریم امضای تفاهم‌نامه با باشگاه رئال مادرید اسپانیا سکوی پرتابی برای بازیکنان استان باشد.

 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢ کاربران آنلاین :
۲۴۰,۰۶۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
باشگاه فرهنگی ورزشی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان