Wed July 28, 2021   |   چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
  تاریخ انتشار : ١۴٠٠/٠١/١٨ تعداد بازدیـد : ۵۴   بازگشت
 
 
 


شهروندان نقش اساسی و محوری در توسعه شهر ایفا می‌کنند به گزارش خبرنگار مهر، عباس صوفی ظهر چهار شنبه در آئین افتتاحیه مرکز جامع آموزش شهروندی شهرداری ه


شهروندان نقش اساسی و محوری در توسعه شهر ایفا می‌کنند به گزارش خبرنگار مهر، عباس صوفی ظهر چهار شنبه در آئین افتتاحیه مرکز جامع آموزش شهروندی شهرداری همدان اظهار داشت: اتفاق بزرگی امروز رقم می‌خورد و با تلاش مجموعه شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی و ور

 

 
شهروندان نقش اساسی و محوری در توسعه شهر ایفا می‌کنند

به گزارش خبرنگار مهر، عباس صوفی ظهر چهار شنبه در آئین افتتاحیه مرکز جامع آموزش شهروندی شهرداری همدان اظهار داشت: اتفاق بزرگی امروز رقم می‌خورد و با تلاش مجموعه شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی مرکز جامع آموزش شهروندی شهرداری همدان افتتاح می‌شود.

وی افزود: این مرکز به صورت جامع و متمرکز از موازی کاری نهاد بزرگ و وسیعی نظیر شهرداری جلوگیری می‌کند.

شهردار همدان با بیان اینکه شهروندان نقش اساسی و محوری در توسعه شهر ایفا می‌کنند، گفت: به اعتقاد بنده در بحث خطیر آموزش شهروندی باید تمام سازمان‌ها و ادارات مشارکت کنند.

صوفی خاطرنشان کنند: در این راه ما با مجموعه سپاه، هلال احمر و آموزش و پرورش تفاهم نامه همکاری امضا کرده‌ایم و این آمادگی را داریم از ظرفیت تمام سازمان و ادارات در جهت منافع شهر همکاری کنیم.

وی با بیان اینکه توسعه شهر همدان نسبت به گذشته بسیار سرعت گرفته است، بیان کرد: همدان ظرفیت بسیار بالایی دارد و مدیران توانمند ما در خارج از استان همچون نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی نظیر دکتر حاجی بابایی در کمیسیون برنامه و بودجه در جهت توسعه شهر همدان در حال تلاش هستند.

شهردار همدان عنوان کرد: امسال بحث مهم انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر را در پیش داریم که باید با انتخاب آگاهانه در جهت توسعه کشور و شهرمان قدم برداریم اما فارغ از فضای انتخابات تمام تلاش خود را در این مدت برای توسعه شهر انجام خواهیم داد.

صوفی با بیان اینکه یکی از آیتم‌های مهم توسعه شهر بحث فرهنگ است، گفت: اگر می‌خواهیم به سرمنزل مقصود برسیم و شهری پویا، شاد و توسعه یافته داشته باشیم باید به بحث فرهنگسازیتوجه ویژه‌ای داشته باشیم.
وی افزود: مرکز جامع آموزش شهروندی شهرداری همدان به بحث آموزش‌های شهروندی و فرهنگ‌سازی در جهت توسعه شهر کمک شایانی خواهد کرد.

روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی وورزشی شهرداری همدان
@hamedanfarhangi

 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٨ کاربران آنلاین :
۲۴۰,۰۷۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
باشگاه فرهنگی ورزشی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان