Sat March 6, 2021   |   شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/١١/١٢ تعداد بازدیـد : ٢۵   بازگشت
 
 
 


اکبر کاووسي در ديدار با مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران اظهار داشت: سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري همدان يکي از سازمان‌هاي پيش‌رو شه


اکبر کاووسي در ديدار با مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران اظهار داشت: سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري همدان يکي از سازمان‌هاي پيش‌رو شهرداري بوده که در حوزه‌هاي مختلف توانسته قدم‌هاي مثبتي در شهر همدان بردارد. وي افزود: مباحث فرهنگي د

 

  اکبر کاووسي در ديدار با مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران اظهار داشت: سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري همدان يکي از سازمان‌هاي پيش‌رو شهرداري بوده که در حوزه‌هاي مختلف توانسته قدم‌هاي مثبتي در شهر همدان بردارد.

 
وي افزود: مباحث فرهنگي در هر شهري از اولويت ويژه برخوردار بوده و باتوجه به سبقه فرهنگي شهر همدان اقدامات بسيار خوبي در اين زمينه صورت گرفته است.
 
رئيس کميسيون فرهنگي اجتماعي شوراي اسلامي شهر همدان با بيان همدان به دارالمومنين و مجاهدين شهرت دارد، گفت: اقدامات فرهنگي با اولويت مباحث ارزشي در همدان در دستور کار قرار گرفته است.
 
کاووسي خاطرنشان کرد: نصب المان‌هاي دفاع مقدس در سطح شهر و مکان‌هايي که در آنها خاطرات جنگ و بمباران وجود دارد و اردوهاي خاطرات ماندگار دفاع مقدس در حوزه فرهنگي انجام شده است.
 
وي با اشاره به فعاليت در ساير حوزه‌ها بيان کرد: در حوزه‌هاي اجتماعي بحث آموزش‌هاي شهروندي و ايجاد مرکز آموزش شهروندي از اقدامات خوبي بوده که توانستيم در همدان انجام دهيم.
 
رئيس کميسيون فرهنگي اجتماعي شوراي اسلامي شهر همدان عنوان کرد: در بحث ورزش شهروندي نيز همدان از استان‌هاي پيش رو صاحب نام در کشور بوده که برنامه‌ريزي هاي صورت گرفته حداقل ?? هزار نفر از جمعيت شهر همدان در ورزش شهروندي فعاليت خواهند کرد.
 
کاووسي با اشاره به حوزه گردشگري گفت: همدان به عنوان پايتخت تاريخ و تمدن ايران زمين و استاني گردشگري در کشور مطرح بوده به همين دليل مسير گردشگري تاريخ و تمدن با حضور استان‌هاي کرمانشاه و سنندج ايجاد شده است.
 
وي در پايان خاطرنشان کرد: در تلاش هستيم هرچه بيشتر و بهتر گردشگري همدان را مطرح کنيم.
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۶ کاربران آنلاین :
۲۲۹,۶۰۸ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
باشگاه فرهنگی ورزشی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان