Sat March 6, 2021   |   شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/١١/٠۵ تعداد بازدیـد : ٢٧   بازگشت
 
 
 


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان: طرح همیاران محلات در ۹۰ درصد شهر همدان تشکیل شده است آخرین اخبار , اخبار استان , ورزش رئیس سازمان ف


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان: طرح همیاران محلات در ۹۰ درصد شهر همدان تشکیل شده است آخرین اخبار , اخبار استان , ورزش رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: در ۹۰ درصد از محلات شهر همدان طرح همیاران محلات اجرایی شده

 

 روح‌الله وجدی‌هویدا صبح یکشنبه در دیدار با مدیرعامل سازمان همیاری‌ شهرداری‌های استان همدان با اشاره به همیاران محلات اظهار داشت: طرح همیاران محلات در حال حاضر در نزدیک به ۹۰ درصد محلات همدان اجرایی شده و امیدواریم تا پایان سال تمامی محلات همدان از این طره بهره‌مند شوند.

 
وی افزود: همچنین به دنبال این هستیم که سند هر محله را ایجاد کنیم و در این سند به جمعیت، وسعت و مشکلات آن محله اشاره کنیم که تا به امروز به طور آزمایشی سند ۲ محله همدان را نوشته‌ایم.
 
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به گستردگی این سازمان گفت: کار کردن در هر یک از بخش‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و گردشگری بسیار سخت بوده اما در هر یک از این بخش‌ها در سال‌های اخیر توانسته‌ایم قدم‌های خوبی برداریم.
 
وجدی‌هویدا خاطرنشان کرد: مرکز جامع آموزش‌های شهروندی یک از اقدامات خوبی بوده که در حوزه اجتماعی برای برنامه‌ریزی شده و این مرکز باعث می‌شود تا از پراکندگی آموزش‌های شهروندی که در گذشته وجود داشته جلوگیری شود.
 
وی با بیان اینکه در بحث ورزش نیز به ساختار خوبی رسیده‌ایم، بیان کرد: خوشبختانه توانستیم سند جامعه ورزش شهروندی را برنامه‌ریزی کنیم که در این سند تعداد رشته‌ها و محلات تحت پوشش ورزش شهروندی افزایش پیدا کرده است.
 
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: همچنین سایت ورزش شهروندی همدان نیز راه‌اندازی شده تا بتوانیم امکانات بهتری به شهروندان ارائه دهیم.
 
وجدی‌هویدا با اشاره به لزوم حمایت بخش خصوصی از طرح‌های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: ما طرح‌های بسیار بزرگ و خوبی داریم که درخواست می‌کنیم سازمان همیاری شهرداری‌های استان ما را در این زمینه کمک کنند.
 
مدیرعامل سازمان همیاری‌ شهرداری‌های استان همدان با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: کار کردن در هر یک از بخش‌های که این سازمان در آن فعالیت می‌کند نیاز به یک سازمان مجزا دارد هر کدام از مقوله‌های فرهنگی اجتماعی و ورزشی کار سنگینی هستند که این سازمان به خوبی در تمام این کارها عمل کرده است.
 
صالح جهانگرد افزود: همچنین در دوران کرونا که محدودیت‌های زیادی ایجاد کرده خوشبختانه می‌بینیم اقدامات این سازمان به حال خود رها نشده‌اند.
 
وی با اشاره به آمادگی همکاری دو مجموعه بیان کرد: سازمان همیاری شهرداری‌های استان همدان این آمادگی را اعلام می‌کند که در تمام بخش‌ها همکاری و حمایت‌های لازم را از این مجموعه داشته باشد.
 
مدیرعامل سازمان همیاری‌ شهرداری‌های استان همدان افزود: امیدوارم بتوانیم با همکاری دو مجموعه قدم‌های بهتر و خوبی را برداریم.
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۲۲۹,۵۹۸ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
باشگاه فرهنگی ورزشی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان