Sat March 6, 2021   |   شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/١٠/٣٠ تعداد بازدیـد : ٣۵   بازگشت
 
 
 


📌ثبت نام جشنواره شهروندان برگزیده همدان تمدید شد


📌ثبت نام جشنواره شهروندان برگزیده همدان تمدید شد

 

 🔖 «همدان؛ شهر برتر با شهروندان برتر

 
📌ثبت نام جشنواره شهروندان برگزیده همدان تمدید شد 
 
✍ رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان در ویژه برنامه جشنواره شهروندان برگزیده در صدا و سیما همدان گفت: روند اجرایی جشنواره شهروندان برگزیده با تلاش اعضای شورای سیاستگذاری، کمیته‌های اجرایی، علمی_داوری و تبلیغات و اطلاع‌رسانی، روند صعودی و خوبی داشته‎ است.
 
📌آذرماه امسال برنامه‌ریزی‌های لازم و مدون برای برگزاری جشنواره صورت گرفت و شورای سیاستگذاری جشنواره با هدف تعیین راهبردها، تصویب رئوس فعالیت‌ها و نظارت کلان بر فرآیند اجرای جشنواره تشکیل شد.
 
🔹 در حال حاضر بر اساس آمارهای دریافتی از درگاه‌های الکترونیکی، کد دستوری و سایت جشنواره (در قالب خوداظهاری و معرفی دیگران) نزدیک به 600 نفر ثبت‌نام کرده‌اند که این روند تا ۳۰ دیماه ادامه خواهد داشت؛ بنابراین از تمامی شهروندان تقاضا داریم در این رویداد فرهنگی_اجتماعی مشارکت حداکثری داشته باشند؛ البته پیش‌بینی می‌شود که شاهد افزایش مشارکت هم باشیم. 
 
📍رویکرد اصلی این جشنواره، حفظ کرامت شهروندان همدانی است؛ زیرا معتقدیم پرداختن به ارتقای این امر در مدیریت شهری ضرورت دارد که در صورت تبلور، ظهور و بروز آن، شاهد افزایش سرمایه‌های اجتماعی _فرهنگی جامعه و حسِ واقعی تعلق خاطر نسبت به شهر و شهروندان خواهیم بود.
 
 📌تجلی شعار امسال جشنواره با عنوان «همدان؛ شهر برتر با شهروندان برتر»، در راستای رویکرد همراهی شهروندان در حوزه مدیریت شهری به‌منظور توسعه پایدار شهر همدان خواهد بود و با ارائه خدمات بهتر از سوی مدیران و شهروندان، آبادانی شهر و رسیدن به جایگاه واقعی شهر را شاهد خواهیم بود.
📌جشنواره سومین سال پیاپی خود را پشت سر می‌گذارد که دبیرخانه دائمی آن هم در تالار قرآن همدان مستقر شده و سعی ما بر آن است تا روند اجرای جشنواره منظم و مدون پیگیری شود؛ از این رو به‌منظور ارتقای مشارکت شهروندان در راستای توسعه پایدار شهری در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و... گامی رو به جلو برداشته‌ایم؛ از سوی دیگر اعتماد بیشتری از سوی شهروندان نسبت به مدیریت شهری را شاهد خواهیم بود.
 
 شهروندی که مولد سرمایه اجتماعی و فرهنگی باشد، شهروند محسوب می‌شود؛ زیرا موجب افزایش مشارکت شهروندان خواهد شد و همبستگی در شهر همدان را هم ارتقا می‌دهد؛ از این رو معتقدم تولید سرمایه اجتماعی می‌تواند یکی از اثربخش‎ترین نقش‌های شهروند برگزیده در شهر باشد.
 
📌شهرهمدان به عنوان «پایتخت تاریخ و تمدن ایران‌» و«شهر دارالمومنین و دارالمجاهدین» می‌تواند زیست سالمی برای شهروندان ایجاد کند؛ هرچند اگر شهروندان نسبت به شهراحساس مسئولیت بیشتری داشته باشند، در مرحله  نخست زندگی خود و سایر شهرندان را بهتر، زیباتر و لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.
 
📌سازمان فرهنگی اجتماعی وورزشی شهرداری همدان متولی اصلی کمک به ارتقای سطح فرهنگ شهروندی و در نگاه کلی‌تر ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه است و تقويت فرهنگ شهروندی با افزايش همبستگی مردم در محلات و احساس تعلق مردم به شهر، ارتباط مستقیم دارد.
 
📌 در پایان از تمامی رسانه‌ها به ‌ویژه صداوسیما که به عنوان همیار مدیریت شهری در برگزاری جشنواره شهروندان برگزیده همدان، قلم و قدم برداشته‌اند، قدردانی می‌کنم.
 
‍ ↩️ با ما در تماس باشید ↪️
 
📣 آدرس دبیرخانه:
همدان؛ بلوار ارم_مرکز همایش‌های قرآنی و بین‌المللی شهر همدان. 
 
☎️ ٣٣٨٢٠١٣٠١٠٨١ 
 
⬅️ آدرس سایت: www.TCF.hamedan.ir 🌐
 
 
🍃شما شهروند برگزیده شهرمان باشید🍃
 
 
#جشنوارهشهروندانبرگزیده_همدان١٣٩۹
 
"کمیته اطلاع رسانی جشنواره شهروند برگزیده همدان"
🆔 @hamedan_shahrvand99
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢ کاربران آنلاین :
۲۲۹,۶۱۳ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
باشگاه فرهنگی ورزشی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان