Wed June 3, 2020   |   چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٢/٢٩ تعداد بازدیـد : ١١   بازگشت
 
 
 


در دیدار با مجمع جوانان استان همدان مطرح شد؛


تشکل‌های مردمی در توسعه شهری تاثیرگذار هستند

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان، روح‌الله وجدی هویدا در دیدار با مجمع جوانان استان همدان با اشاره به چشم‌انداز این سازمان در سال 99 اظهار داشت: ما برای سال 99 یک چشم‌انداز و تقویمی را برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا در پایان سال بتوانیم عملکرد خود را به راحتی بازگو کنیم و پاسخگوی افکار عمومی باشیم.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان افزود: چشم‌انداز ما رسیدن به شهری مشارکت جو با رویکرد محله محوری و محتوا ساز بودن است همچنین واگذاری فرهنگسراها به گروه‌ها، تشکل‌های مردمی و بخش خصوصی را در صورت مجوز شورای شهر در دستور کار قرار داده‌ایم.
وی با اشاره به ایجاد شورای اجتماعی محلات گفت: در حال حاضر 12 محله ما دارای شورای اجتماعی محلات شده‌اند و ایجاد شورای اجتماعی محلات در 48 محله دیگر را در برنامه داریم طبق برنامه‌های ما با گسترش شورای اجتماعی در محلات 80 درصد کارها را این شوراها در محلات انجام خواهند داد.
وجدی‌هویدا خاطرنشان کرد: شهر دوستدار کودک نیز از جمله برنامه‌های ما بوده که در سال گذشته شروع شده و امسال با توان بیشتر این طرح در همدان ادامه خواهد داشت.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به بحث ورزش در شهرداری بیان کرد: امسال در بحث ورزش شهروندی با رویکرد جدید به دنبال گسترش ورزش شهروندی در تمامی محلات همدان هستیم تا تمامی محلات درگیر ورزش شهروندی شوند.
وی عنوان کرد: همچنین تعداد رشته‌های ورزش محلات نیز افزایش پیدا خواهد کرد در سایر بحث‌های ورزشی نیز شاهد استانداردسازی فضاهای ورزشی و افزایش زیرساخت‌ها هستیم در ضمن تیم‌داری در لیگ دسته دوم فوتبال کشور و تیم‌های قدرتمند در فوتبال پایه از جمله اقدامات ما در امر ورزش بوده است.
وجدی‌هویدا با اشاره به آموزش‌های شهروندی گفت: ایجاد پارک آموزش شهروندی را دستور کار داریم و دراین حوزه از توان تشکل‌های مردمی استفاده خواهیم کرد.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان ادامه داد: همچنین میزهای مشورتی و اجرایی را در حوزه‌های رسانه، جهاد و شهادت، قرآن و عترت و سایر حوزه‌ها ایجاد خواهد شد و ماهیانه جلسات متعددی را برگزار خواهیم کرد.
گفتنی است؛ در این نشست اعضای مجمع جوانان نیز به بیان پیشنهادات خود پرداختند و تأکید داشتند در امر آموزش‌های شهروندی می‌توانند به خوبی به کمک سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان بیایند همچنین در بحث شورای اجتماعی محلات نیز به توانمندی‌های تشکل‌های مردمی در این امر اشاره کردند. همچنین در این جلسه مرتضی کرباسیان قائم مقام سازمان، حسین رضایی معاون اجتماعی سازمان، رضا سراجق معاون فرهنگی سازمان، پیام حیدری معاون ورزشی سازمان، علی اصغر شیری مدیر گردشگری سازمان و علی پناهی‌زاده مدیر روابط‌عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان نیز هر کدام در حوزه‌های خود گزارشی را ارائه دادند.

 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۲۰۹,۶۶۰ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
باشگاه فرهنگی ورزشی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان