Wed June 3, 2020   |   چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٢/١٨ تعداد بازدیـد : ٢٣   بازگشت
 
 
 


رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر همدان:


مطالعات ارزیابی اجتماعی ایجاد منطقه جدید بافت مرکزی شهرداری همدان آغاز شده است

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان، رضوان سلماسی با اشاره به جلسه شورای راهبری ارزیابی تاثیرات اجتماعی پروژه‌های شهرداری همدان اظهار داشت: دومین جلسه رسمی این شورا امروز با موضوع تاثیرات اجتماعی ایجاد منطقه جدید بافت مرکزی شهرداری همدان برگزار شد.
وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا بررسی این موضوعات به دانشگاه‌های استان سپرده شود نتایج ارزیابی و مطالعات به شورای راهبری اطلاع داده شود تا به لحاظ تاثیرات اجتماعی این منطقه جدید شهرداری در همدان مشخص شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به اهداف این شورای راهبری گفت: هدف اصلی این شورای راهبری ارزیابی پروژه‌های شهرداری همدان قبل از ایجاد، در زمان ایجاد و بعد از آن است.
سلماسی خاطرنشان کرد:  از این به بعد تمامی پروژه‌های شهرداری همدان قبل از ایجاد در این شورا مطالعات باید بر روی آن انجام شود که شاهد تحولی در پروژه‌های شهرداری همدان خواهیم بود.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به این موضوع گفت: باتوجه به حساسیت موضوع ایجاد منطقه جدید شهرداری همدان برای ارزیابی تاثیرات اجتماعی ایجاد پروژه‌های این منطقه شورای راهبری دومین جلسه رسمی خود را به این موضوع اختصاص داد.
روح الله وجدی هویدا افزود: همچنین مقرر شد در هفته‌های آتی نیز جلساتی برای پیگیری این موضوع در دستور کار شورای راهبری قرار بگیرد.
وی با بیان اینکه قبل از ایجاد هر پروژه‌ای در همدان باید از تمام جوانب به آن توجه شود، بیان کرد: تاثیرات ایجاد یک پروژه در شهر باید از نظر اقتصادی، اجتماعی، زیست محیطی و ترافیکی قبل از ایجاد پروژه باید مطالعه شود تا بعد از ایجاد پروژه به مشکلات از این قبیل برخورد نکنیم.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: این مطالعات با استفاده از اساتید دانشگاه‌های استان و حضور 3 نفر از اعضای شورای شهر به عنوان عضو شورای راهبری و به ریاست معاون برنامه ریزی شهرداری همدان صورت می‌گیرد.

 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵ کاربران آنلاین :
۲۰۹,۶۶۴ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
باشگاه فرهنگی ورزشی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان