Thu October 1, 2020   |   پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠۶/١٧ تعداد بازدیـد : ٣٠٩   بازگشت
 
 
 


سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان:


تیم فوتبال شهرداری متعلق به تمام مردم همدان است/باقدرت در لیگ حاضر شوید

 

همدان-سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: تیم فوتبال شهرداری به تمامی شهروندان همدان تعلق دارد و با تمام توان از این تیم حمایت خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی وورزشی شهرداری همدان، روح الله وجدی هویدا ظهر شنبه در دیدار با اعضای کادرفنی تیم فوتبال شهرداری همدان با بیان اینکه تیم فوتبال شهرداری متعلق همه مردم همدان است، اظهار داشت: تمامی نوجوانان و جوانان این شهر که در رشته فوتبال فعالیت می‌کنند و همچنین استعدادهای فوتبال محلات به این امید که روزی در این تیم به عنوان بازیکن حضور داشته باشند به تیم فوتبال شهرداری نگاه می‌کنند.

وی افزود: در این فصل هم سیاست ما این بوده تا جایی که ظرفیت فوتبال استان به ما اجازه می‌دهد از پتانسیل بومی در این تیم استفاده کنیم.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با بیان اینکه اتحاد و همدلی خوبی در تیم فوتبال شهرداری وجود دارد، گفت: جو تیم فوتبال شهرداری همدان تا به امروز بدون حاشیه و با آرامش خوبی بوده که ادامه همین روند را در طول فصل انتظار داریم و قطعا نتیجه‌گیری در فضای بدون حاشیه بسیار بهتر اتفاق خواهد افتاد.

وجدی خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات تیم نیز تا جایی که بتوانیم تلاش می‌کنیم و سعی می‌کنیم که تیم فوتبال ما دغدغه مشکلات مالی را در طول فصل نداشته باشد و تمام انرژی خود را در این مسیر خواهیم گذاشت.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت هواداران در بخش فرهنگی استفاده کنیم بیان کرد: در بحث فرهنگسازی در ورزشگاه باید از ظرفیت هواداران به خوبی بتوانیم استفاده کنیم و فضا را در ورزشگاه به خوبی سالم‌سازی کنیم تا کمترین حاشیه را داشته باشیم.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: همچنین برای بازیکنان تیم نیز باید فعالیت‌های فرهنگی از جمله حضور در گلزار شهدا پیش از مسابقات خانگی و سایر برنامه‌ها را داشته باشیم.

وجدی با اشاره به حمایت قاطع از تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: تا جایی که در توان و ظرفیت ما باشد از تیم فوتبال شهرداری در طول فصل حمایت خواهیم کرد تا با کمترین مشکلات در مسابقات حضور داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان نیز در این نشست با بیان اینکه تقریبا تیم فوتبال شهرداری همدان بسته شده است، بیان کرد: بیش از 80 درصد شاکله اصلی تیم فوتبال شهرداری همدان بومی استان هستند و تنها 6 بازیکن از 30 بازیکن که داریم را از خارج استان جذب کرده ایم.

هادی گل‌محمدی افزود: میانگین سنی تیم از 33 سال در سال گذشته به 24 سال کاهش پیدا کرده و تیم بسیار جوان و پرانگیزه‌ای را راهی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور می‌کنیم.

وی با بیان اینکه به آینده تیم فوتبال شهرداری همدان در سال جاری بسیار امیدوار هستم، گفت: تنها دغدغه من مسائل پشتیبانی تیم است و همیشه گفته‌ام که در فوتبال 70 درصد اتفاقات قبل از بازی صورت می‌گیرد و باید حمایت‌ها به طور خوب صورت بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان خاطرنشان کرد: اگر حمایت‌ها به خوبی صورت بگیرد قول می‌دهم نتایج بسیار خوبی در لیگ دسته دوم فوتبال کشور کسب کنیم و شرایط تیم ما نوید روزهای خوبی را می‌دهد.

 

 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۲۱۹,۰۰۸ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
باشگاه فرهنگی ورزشی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان