Wed June 3, 2020   |   چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠١/١١ تعداد بازدیـد : ١٨٨   بازگشت
 
 
 


تاکنون توسط ستاد تسهيلات نوروزي شهرداري همدان


بیش از 86 هزار مسافر نوروزي در همدان اسکان داده شدند

 

 

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان از اسکان 85 هزار و 141 مسافر نوروزي در شهر همدان خبر داد .

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري همدان سعید خوشبخت اظهار داشت: از 28 اسفندماه تا یازدهم فروردين ماه 1398، 85 هزار و 141 نفر در قالب 26 هزار و 462خانوار در اماکن اقامتي همدان اسکان داده شده‌اند.

 26 هزار و 117 نفر در قالب هشت هزارو 386خانوار از 28 اسفند ماه 1397 تا یازدهم فروردین ماه از خدمات ستاد تسهيلات نوروزي شهرداري همدان بهره مند شده اند.

اسکان 34 هزار و 454 نفر در قالب نه ‌هزار و 405 خانوار از 28 اسفند ماه تا یازدهم فروردین ماه در کلاس‌ها و فضاهاي مرتبط با آموزش و پرورش

 

خوشبخت با بيان اينکه تاکنون 34 هزار و 454 نفر در قالب نه ‌هزار و 405 خانوار در کلاس‌ها و فضاهاي مرتبط با آموزش و پرورش اسکان داده شده‌اند، عنوان کرد: آموزش و پرورش همدان آمادگي لازم را براي اسکان مسافران فرهنگي دارد و مشکلي در اين زمينه وجود ندارد.

اسکان 10هزارو 582 نفر در قالب پنج هزارو 38 خانوار از 28 اسفند ماه تا یازدهم فروردین ماه در هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها و مهمانپذیرهای همدان

 

وی بیان کرد: تاکنون 10هزارو 582 نفر در قالب پنج هزارو 38 خانوار در هتل‌ها و هتل آپارتمان‌هاي همدان اسکان داده شده‌اند.

اسکان 821 نفر در قالب 208 خانوار از 28 اسفند ماه تا یازدهم فروردین ماه در باشگاه ورزشی سازمان فرهنگي، ورزشي و شهرداري همدان

 

وي اظهار کرد: همچنين از 28 اسفند ماه تا یازدهم فروردین ماه 754 نفر در قالب 192 خانوار در باشگاه ورزشی سازمان فرهنگي، ورزشي و شهرداري همدان اسکان داده شده‌اند.

خوشبخت با بيان اينکه کلیه تمهیدات و ظرفيت های لازم براي اسکان اضطراري مسافران نوروزي پيش‌بيني شده است، گفت: واحد 137 شهراری همدان 24 ساعته در خدمت مسافرین و شهروندان می باشد و مسافرین می توانند در مواقع لازم با این واحد تماس و طرح موضوع نموده و ازامکانات و اطلاعات گسترده بهره مند شوند.

وی اظهار کرد: با توجه به شرایط آب و هوا و بارندگی مهمانپذیر سعادت نیز مسافرین را به صورت رایگان اسکان می دهد همچنین مجموعه ورزشی شهید مدنی این سازمان نیز پذیرای مسافرین و همچنین آن دسته از شهروندان که منزلشان دچار سیل شده است می باشد.

وي با اشاره به اينکه ظرفيت لازم براي اسکان مسافران در اماکن و سالن های ورزشی مسقف  نیز ايجاد شده است، گفت: ستاد تسهیلات نوروزی شهرداري همدان سالن های ورزشی چون باشگاه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، سالن های ورزشی تختی، ابن سینا و فردوسی اداره کل ورزش و جوانان نیز براي نصب چادر توسط مسافران مشخص کرده است.

 

 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۴ کاربران آنلاین :
۲۰۹,۶۵۳ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
باشگاه فرهنگی ورزشی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان