Tue May 21, 2019   |   سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
  تاریخ انتشار : ١٢٩٧/٠٣/١٠ تعداد بازدیـد : ٩۴   بازگشت
 
 
 


نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي:


تثبت جايگاه همدان در سطح بين المللي در گرو تعامل همکاري مديران در مجوعه مديريت شهر

 

 

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي، اجتماعي  ورزشي شهرداري همدان حميدرضاحاجي بابايي نماينده مردم همدان ضمن بازديد از مرکز همايش هاي قرآني و بين المللي شهرداري همدان و دبيرخانه 2018 ديدار و نشستي با پرسنل سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري همدان داشت.

 نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي در اين نشست تعهد و وجدان کاري و روحيه تعامل و همکاري بين مديران و پرسنل در يکئ مجموعه کاري را رمز موفقيت د ر ارائه خدمات بهينه به شهروندان دانست  و گفت: تلاش همگي در مجموعه مديريت شهري مي بايست به سمت  سويي باشد که با همدان جايگاه واقعي خود را در کشور و در جهان ثبيت نمايد چرا که داراي فرهنگ و تاريخ است.

حميدرضا حاجي بابايي افزود: 44 پروژه ملي براي کلان شهر همدان د رنظر گرفته شده بود پرژه هايي چون موزه هنرهاي قديمي و معاصر، بيمارستان هزار تخته خوابه و... که اميد است با همدلي کليه مقامات و مديران استان به بهره برداري برسد.

وي همچنين خواستار گسترش ورزش محلات خصوصا فوتبال در مناطق حاشيه نشين شهر شد .

سرپرست سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري همدان نيز در اين جلسه با بيان اينکه حوزه کاري اين سازمان در سه بخش اصلي فرهنگي- هنري- گردشگري، اجتماعي و ورزشي تعريف شده است گفت: شهرداري با بيش از بيست فرهنگسراو سالن هاي ورزشي در سطح شهر از جهت اوقات فراغت خدمات ارزنده هاي به عموم شهروندان خصوصا کودکان و نوجوانان و خانواده ها در راستاي آموزش هاي شهروندي ارائه  مي نمايد.

سعيد خوشبخت با بيان اينکه طبق فرموده مقام معظم رهبري در سال 83 که تکليف نظام اسلامي در حوزه فرهنگي مهندسي فرهنگي در ايران است  و همچنان تاکيد ايشان در سال 86 در کنار مهندسي فرهنگي نقشه فرهنگي اجرا و پيوست فرهنگي  براي پروژه هاي  عمراني و توسعه شهري  تهيه و  در نظر گرفته شود  که نشان از جايگاه و اهميت والاي فرهنگ در جامعه اسلامي دارد.

وي بيان کرد: سال هاست شهرداري ها بدليل تغييرات  در عرصه اجتماعي، شهرنشيني و رسانه اي شدن از يک نهاد خدمات دهي به نهاد  اجتماعي تبديل شدهاند و اين مطالبه اساسي شهروندان از نهادها و ارگان هايي چون شهرداري هاست.

وي با تاکيد براينکه شهر يک پديد ه فرهنگي است  بيان کرد: کليه پروژه هاي عمراني مي بايست منوط به تعالي فرهنگ شهرنشيني و جنبه هاي مثبت آن باشد

وي اظهار کرد: 200پروژه  تعيين شده  تبديل همدان به شهر انسان محور و پذيراي گردشگر را شامل خواهد شد.

وي در خصوص فعاليت فرهنگسرا  گفت:‌ برنامه‌هاي اوقات فراغت  بر پايه ترويج سبک زندگي ايراني- اسلامي، تحکيم بنيان خانواده، جلب مشارکت و همياري اجتماعي شهروندان  و توانمند سازي اجتماعي آنان در راستاي تعالي فرهنگ شهروندي و همچنين توسعه ورزش و همکاني کردن آن مي باشد.

خوشبخت افزود: در حوزه اجتماعي طرح هايي چون طرح جامع آموزش شهروندي، خانه سلامت و ايجاد نشاط اجتماعي در حال اجرا و پيگيري مي باشد که رده هاي سني مختلف کودکان، نوجوانان و بانوان دريک فرآيند سه ماهه علاوه بر گذران اوقات فراغت فرآيند تبديل شده به يک شهروند را خواهند گذراند.

وي همچين در حوزه ورزش با اشاره به استعدايابي بين جوانان و نوجوان  تاکيد نمود: تيم فوتبال شهرداري در کنار تيم پاس  با قوت و تمام قدرت در صدد اين خواهد بود که با حمايت هاي همه جانبه شهردار و ساير مسوولين استان به ليگ دسته يک تبديل شود.

 

 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١۶ کاربران آنلاین :
۱۸۴,۶۱۵ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
باشگاه فرهنگی ورزشی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان