Wed July 17, 2019   |   چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠١/١٢ تعداد بازدیـد : ١٩۴   بازگشت
 
 
 


نماینده ولی فقیه در استان همدان مطرح کرد


افزایش 30 تا 40 درصدی ورود مسافر به همدان

 

 

نحوه ارائه خدمات به مسافران رضایت‌بخش است

نماینده ولی فقیه در استان همدان از افزایش 30 تا 40 درصدی ورود مسافر به همدان، گفت: نحوه ارائه خدمات به مسافران رضایت‌بخش است.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان، آیت اله غیاث الدین طه محمدی در جریان بازدید از ستاد تسهیلات سفر شهرداری همدان اظهار کرد: مردم همدان باید بسیار شکرگذار باشند که از نظر شرایط اقلیمی همدان یک شهر چهار فصل بوده و این در حالی است که خیلی از شهرهای بزرگ ایران دو فصل بیشتر ندارند.

وی با اشاره به اینکه همدان دارای جاذبه‌های طبیعی بسیاری است، عنوان کرد: راه‌های دسترسی و مواصلاتی همدان با ایجاد آزادراه، راه‌آهن و برقراری پروازها بسیار بهتر شده و کمک می‌کند تا گردشگران با سهولت وارد همدان شوند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه گردشگران از این وضعیت برخوردار شده و تاحدودی رضایت دارند، گفت: مردم خون گرم همدان و مسئولان با فراهم کردن امکانات و در نظر گرفتن تسهیلات، توانسته‌اند تا خدمات مطلوبی به مردم ارائه دهند.

وی با بیان اینکه مسئولان با تسهیلاتی که فراهم می‌کنند هیچ مهمانی سرگردان نمی‌شود و خدمات داده می‌شود، افزود: از جاذبه‌های دیدنی و تاریخی این شهر بسیار راحت استفاده می‌کنند و این کمک کرده تا امسال حجم گردشگری نسبت به سال‌های گذشته 30 تا 40 درصد افزایش داشته باشد.

محمدی با اعلام اینکه شهرداری همدان اقدامات مناسبی برای ارائه خدمات به مسافران داشته است، تصریح کرد: خوشبختانه گردآوری دستگاه‌های ارائه دهنده خدمات در یادمان عین القضات سبب افزایش رضایت مندی مسافران شده است.

وی با اشاره به اینکه این مکان یادمان عارف نامدار همدانی است و عین‌القضات یکی از عرفای بزرگ محسوب می‌شود، بیان کرد: قرار گرفتن ستاد تسهیلات سفر در این یادمان برای مهمانان انگیره‌ای می‌شود تا علاوه بر استفاده از خدمات اسکان و راهنمایی، از این یادمان نیز بازدیدی داشته باشند.

 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١۶ کاربران آنلاین :
۱۸۹,۵۹۶ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
باشگاه فرهنگی ورزشی
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان